Příjemné ubytování v historickém centru

...

Apartmán De Luxe se dvěma ložnicemi

2 ložnice

Velikost apartmánu: 75 m². Tento apartmán nachází se v klidné ulici a nabízí 3 místnosti. Ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj se dvěma rozkládacími pohovkami, kuchyně s posezením. Součástí jsou také 2 koupelny, jedna s vanou a jedna se sprchovým koutem.

Ukázat detail pokoje
...

Apartmán De Luxe/Spisovatel

2 ložnice

Velikost apartmánu: 73 m². Tento zvukotěsný a klimatizovaný apartmán má tři pokoje, posezení, knihovnu a 2 x rozkládací pohovku, 2 x TV s plochou obrazovkou.

Ukázat detail pokoje
...

Apartmán s vestavěným podlažím

1 velký pokoj

Velikost apartmánu: 57 m². Tento malebný, útulný a klimatizovaný apartmán s točitým schodištěm se nachází v podkroví. Má šikmý strop a zahrnuje jeden velký pokoj s manželskou postelí a krásným posezením.

Ukázat detail pokoje
...

Apartmán De Luxe s jedním velkým pokojem

1 ložnice

Velikost apartmánu: 62 m². Tento apartmán nachází se v klidné ulici a nabízí dvě místnosti. Ložnice s manželskou postelí a se dvěma rozkládacími pohovkami, kuchyně s posezením. Součástí jsou také 2 koupelny, jedna s vanou a jedna se sprchovým koutem.

Ukázat detail pokoje
...

Apartmán s 1 ložnicí

1 ložnice

Velikost apartmánu: 45 m². Tento apartmán se nachází se v klidném nádvoří a nabízí 2 místnosti. Ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, kuchyně s posezením. Místnosti nejsou odděleny dveřmi.

Ukázat detail pokoje
...

Ateliérový apartmán

1 ložnice

Velikost apartmánu: 46 m². Tento apartmán se nachází se v klidném nádvoří a nabízí 2 místnosti. Ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, kuchyně s posezením. Místnosti nejsou odděleny dveřmi. Tento apartmán má šikmý strop.

Ukázat detail pokoje
...

Apartmán v přízemí se zahradou

1 ložnice

Velikost apartmánu: 59 m². Tento apartmán se nachází v přízemí a nabízí 2 místnosti. Ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, kuchyně s posezením.

Ukázat detail pokoje